VHL steunt haar lokale sponsors

Maak gebruik van hun online aanbod

Vandaag in de kijker

Verjaren binnenkort

25/11Joost Peeters
25/11Omar Aly
26/11Wiet Schreurs
27/11Johan Dewit
27/11Dana??  Smout
27/11Corneel Van Nuffel
27/11Rube Peeters
29/11Roland Thonnon
29/11Robbe Dewit
30/11Elise Pauwels

Externe linken

Schrijvers per persoon

Terug


 

 


Alle wedstrijden

TijdstipPloegBezoekersLocatieSchrijver
Zo2020-09-2700:00:00 - 17:00:00JMU13AVC LENNIK DAMES AHaasrode
Vr2020-10-0220:00:00 - 21:00:00SHGVELVOC VELTEM-BEISEM BHaasrode
Vr2020-10-0220:00:00 - 21:00:00SHFLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BHaasrode
Za2020-10-0314:30:00 - 15:30:00SDDBERG-OP WIJGMAAL BHaasrode
Za2020-10-0314:30:00 - 15:30:00SDEVC MOLENSTEDE AHaasrode
Za2020-10-0300:00:00 - 20:30:00SDATOPSPORT SCHOOL VILVOORDEHaasrode
Za2020-10-0319:00:00 - 20:30:00SHCVC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT AHaasrode
Zo2020-10-0416:30:00 - 18:00:00SDBIXELLES VOLLEY AHaasrode
Zo2020-10-0417:00:00 - 18:00:00SHFVC LENNIK HEREN AHaasrode
Vr2020-10-0920:00:00 - 21:00:00SHDWOLVERTEM SPORTING AHaasrode
Vr2020-10-0920:00:00 - 21:00:00SHEZUUN VOLLEYBAL CLUBHaasrode
Za2020-10-1019:30:00 - 20:30:00SHHVC FENIKS HAACHT EHaasrode
Za2020-10-3100:00:00 - 19:30:00SHATECTUM ACHEL AHaasrode
Wo2020-11-0400:00:00 - 20:30:00SHADECOSPAN VOLLEY TEAM MENENHaasrode
Za2020-11-1400:00:00 - 16:00:00SHALINDEMANS AALSTHaasrode
Za2020-11-2800:00:00 - 16:00:00SHAKNACK ROESELARE AHaasrode
Vr2021-01-0820:00:00 - 21:00:00SHDBDO HAASRODE LEUVEN EHaasrode
Vr2021-01-0820:00:00 - 21:00:00SHFVOLLEY SCHEPDAAL VZW AHaasrode
Za2021-01-0914:30:00 - 15:30:00SDDKREG ROTSELAAR AHaasrode
Zo2021-01-1016:30:00 - 18:00:00SDBVELVOC VELTEM-BEISEM - AHaasrode
Vr2021-01-1520:00:00 - 21:00:00SHDKRUIKENBURG TERNAT BHaasrode
Za2021-01-1600:00:00 - 16:00:00SDAVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS AHaasrode
Za2021-01-1614:30:00 - 16:00:00SHCVC CHAUMONTHaasrode
Za2021-01-1600:00:00 - 20:30:00SHAWAREMME VBCAHaasrode
Vr2021-01-2220:00:00 - 21:00:00SHDKEVOC KEERBERGEN AHaasrode
Za2021-01-2315:00:00 - 16:00:00SDCBERG-OP WIJGMAAL AHaasrode
Za2021-01-2300:00:00 - 20:30:00SHAVC GREENYARD MAASEIKHaasrode
Zo2021-01-2416:30:00 - 18:00:00SHBHZ 93 HOFSTADE-ZEMSTHaasrode
Vr2021-01-2919:30:00 - 21:00:00SHCVC WALHAIN AHaasrode
Za2021-01-3015:00:00 - 16:00:00SDESMASH WILSELEHaasrode
Za2021-01-3000:00:00 - 20:30:00SDAVDK GENT DAMES VOLLEY BHaasrode
Zo2021-01-3116:30:00 - 18:00:00SDBTOPSPORT SCHOOL VILVOORDEHaasrode
Zo2021-01-3100:00:00 - 23:00:00JJU17AW101Heverlee
Zo2021-01-3100:00:00 - 23:00:00JJU17BLIZARDS LUBBEEK-LEUVENHaasrode
Zo2021-02-0712:30:00 - 13:30:00SHGVOLLEYBALCLUB B.V.S. AARSCHOT AHaasrode
Zo2021-02-0716:30:00 - 18:00:00SHBVC ETERNIT KAPELLE O/D BOS AHaasrode
Vr2021-02-1920:00:00 - 21:00:00SHEVCV LEEFDAAL-BERTEM BHaasrode
Vr2021-02-1920:00:00 - 21:00:00SHFVOLLEY ETERNIT KAPELLE O/D BOS BHaasrode
Za2021-02-2014:30:00 - 15:30:00SDDN.V.V. TIENEN AHaasrode
Za2021-02-2014:30:00 - 16:00:00SHBMODAL CHARLEROI VOLLEY 1Haasrode
Zo2021-02-2112:30:00 - 14:00:00SDBMAVOC-MECHELEN AHaasrode
Zo2021-02-2113:00:00 - 14:00:00SDEKEVOC KEERBERGEN BHaasrode
Zo2021-02-2117:00:00 - 18:00:00SDCGRIVOK GRIMBERGEN AHaasrode
Zo2021-02-2117:00:00 - 18:00:00SHHGOLAZO AVERBODE BHaasrode
Vr2021-02-2620:00:00 - 21:00:00SHDKREG ROTSELAAR AHaasrode
Za2021-02-2700:00:00 - 20:30:00SDATCHALOU VOLLEY BHaasrode
Zo2021-02-2816:30:00 - 18:00:00SHCVOLLEY BEERSE HEREN AHaasrode
Vr2021-03-0520:00:00 - 21:00:00SHEHZ 93 HOFSTADE-ZEMSTHaasrode
Vr2021-03-0520:00:00 - 21:00:00SHFVOLLEY OPWIJKHaasrode
Za2021-03-0615:00:00 - 16:00:00SDELIZARDS LUBBEEK-LEUVEN CHaasrode
Za2021-03-0615:00:00 - 16:00:00SHGSTERKO KORTENBERGHaasrode
Zo2021-03-0712:30:00 - 14:00:00SDBMORTSEL VOLLEY ANTWERPENHaasrode
Zo2021-03-0713:00:00 - 14:00:00SHHN.V.V. TIENENHaasrode
Zo2021-03-0716:30:00 - 18:00:00SHBBRUXELLES EST VC BHaasrode
Zo2021-03-0700:00:00 - 23:00:00JJU19AVOLLEY SCHEPDAAL VZW
Vr2021-03-1220:00:00 - 21:00:00SHFAVO WEMMELHaasrode
Za2021-03-1314:30:00 - 15:30:00SDDBERG-OP WIJGMAAL CHaasrode
Za2021-03-1315:00:00 - 16:00:00SHHVCV LEEFDAAL-BERTEM DHaasrode
Zo2021-03-2112:30:00 - 13:30:00SDCZUUN VOLLEYBAL CLUB AHaasrode
Zo2021-03-2116:30:00 - 18:00:00SHBSPORTA BRUSSELS VOLLEY AHaasrode
Vr2021-03-2620:00:00 - 21:00:00SHDZUUN VOLLEYBAL CLUBHaasrode
Za2021-03-2715:00:00 - 16:00:00SHHVC FENIKS HAACHT DHaasrode
Za2021-03-2700:00:00 - 20:30:00SDABEVO BEOBANK ROESELARE AHaasrode
Zo2021-03-2812:30:00 - 13:30:00SDCKRUIKENBURG TERNAT BHaasrode
Zo2021-03-2816:30:00 - 18:00:00SHCVC SMASH LIER AHaasrode
Vr2021-04-0920:00:00 - 21:00:00SDESMASH NEERIJSEHaasrode
Vr2021-04-0920:00:00 - 21:00:00SHFVC KN?DDE MEISE AHaasrode
Za2021-04-1014:30:00 - 15:30:00SDDVBC BETEKOM AHaasrode
Za2021-04-1019:00:00 - 20:30:00SHCV.C. ZOERSEL BHaasrode
Zo2021-04-1112:30:00 - 13:30:00SHGBERG-OP WIJGMAAL BHaasrode
Zo2021-04-1116:30:00 - 18:00:00SHBBW NIVELLES BHaasrode
Vr2021-04-1620:00:00 - 21:00:00SHDVCV LEEFDAAL-BERTEM BHaasrode
Vr2021-04-1620:00:00 - 21:00:00SHFDAVOC LOT BHaasrode
Za2021-04-1715:00:00 - 16:00:00SHHKREG ROTSELAAR CHaasrode
Za2021-04-1700:00:00 - 20:30:00SDANAMUR VOLLEY AHaasrode
Zo2021-04-1812:30:00 - 13:30:00SDCWOLVERTEM SPORTING AHaasrode
Zo2021-04-1816:30:00 - 18:00:00SDBVC SMASH LIER AHaasrode
Zo2021-04-1817:00:00 - 18:00:00SHEWOLVERTEM SPORTING AHaasrode
Vr2021-04-2320:00:00 - 21:00:00SHDDAVOC LOT AHaasrode
Za2021-04-2414:30:00 - 15:30:00SDDVOLANZO LANDEN-ZOUTLEEUW AHaasrode
Za2021-04-2419:00:00 - 20:30:00SHCMENDO BOOISCHOT CHaasrode
Zo2021-04-2512:30:00 - 13:30:00SHGVC FENIKS HAACHT BHaasrode
Zo2021-04-2516:30:00 - 18:00:00SHBOXACO BVC ANTWERPEN AHaasrode
Zo2099-12-3100:00:00 - 23:59:00SHACARUUR VOLLEY GENTHaasrode
Zo2099-12-3100:00:00 - 23:59:00SDAHOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN AHaasrode
Zo2099-12-3100:00:00 - 23:59:00SDAFIXIT VOLLEY KALMTHOUT AHaasrode
Zo2099-12-3100:00:00 - 23:59:00SDAWEVOC WELLENHaasrode
Zo2099-12-3100:00:00 - 23:59:00SDAV.C. ZOERSEL AHaasrode
Zo2099-12-3100:00:00 - 23:59:00SDAVBC ZANDHOVEN AHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SDBBRUXELLES EST VCHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SDBVC RT NALINNES 1Haasrode
Zo2099-12-3122:29:00 - 23:59:00SDBHELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE AHaasrode
Zo2099-12-3122:29:00 - 23:59:00SDBVOLLEY HEIST DAMESHaasrode
Zo2099-12-3122:29:00 - 23:59:00SDBOLVEK EKERENHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SDBBOVOC BOUWEL AHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHBTOPSPORT SCHOOL VILVOORDEHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHBHELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE BHaasrode
Zo2099-12-3122:29:00 - 23:59:00SHBMEVOC MEERBEKEHaasrode
Zo2099-12-3122:29:00 - 23:59:00SHBCAPCI-WBHaasrode
Zo2099-12-3122:29:00 - 23:59:00SHBGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE BHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHCFH NIJLEN AHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHCVCV LEEFDAAL-BERTEM AHaasrode
Zo2099-12-3100:00:00 - 23:59:00SHCAXIS GUIBERTIN CHaasrode
Zo2099-12-3122:29:00 - 23:59:00SHCAMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL BHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SDCGOVOK CAMMAERT GOOIK VZWHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SDCVOLLEY SCHEPDAAL VZW AHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SDCLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN AHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SDCDAVOC LOTHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SDCKEVOC KEERBERGEN AHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SDDWEVOK ST.-JORIS WEERT AHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SDDVCV LEEFDAAL-BERTEM BHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SDDGOLAZO AVERBODE AHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SDDVCV LEEFDAAL-BERTEM AHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SDDLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN BHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SDEVC FENIKS HAACHT CHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SDEBERG-OP WIJGMAAL DHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SDEVOLLEYBALCLUB B.V.S. AARSCHOTHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SDEKEVOC KEERBERGEN CHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SDEWEVOK ST.-JORIS WEERT BHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHEBDO HAASRODE LEUVEN DHeverlee
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHEDAVOC LOT AHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHDHZ 93 HOFSTADE-ZEMSTHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHEVBT MACHELEN AHaasrode
Zo2099-12-3100:00:00 - 23:59:00SHDVBT MACHELEN AHaasrode
Zo2099-12-3100:00:00 - 23:59:00SHEKEVOC KEERBERGEN AHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHEKRUIKENBURG TERNAT BHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHDLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN AHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHEKREG ROTSELAAR AHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHELIZARDS LUBBEEK-LEUVEN AHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHGVC FENIKS HAACHT CHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHGVELVOC VELTEM-BEISEM AHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHGWEVOK ST.-JORIS WEERTHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHGVBC BETEKOMHaasrode
Zo2099-12-3100:00:00 - 23:59:00SHGVCV LEEFDAAL-BERTEM CHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHFVBT MACHELEN BHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHHLIZARDS LUBBEEK-LEUVEN CHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHHVOLLEYBALCLUB B.V.S. AARSCHOT BHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHHKREG ROTSELAAR BHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHHKEVOC KEERBERGEN BHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHHBERG-OP WIJGMAAL CHaasrode
Zo2099-12-3122:59:00 - 23:59:00SHHVCV LEEFDAAL-BERTEM EHaasrode
Zo2099-12-3100:00:00 - 23:59:00JJU11AVOLLEY SCHEPDAAL VZWHeverlee
Zo2099-12-3100:00:00 - 23:59:00JMU13AN.V.V. TIENEN
Zo2099-12-3100:00:00 - 23:59:00JJU15ALIZARDS LUBBEEK-LEUVENHeverlee
Zo2099-12-3100:00:00 - 23:59:00JMU15AKEVOC KEERBERGEN