In overleg met de gemeente Oud-Heverlee hebben we beslist om in deze fase van de pandemie aan elke toeschouwer te vragen zich aan te melden met Identiteitskaart en Covid Safe Ticket. Deze werkwijze zorgt voor duidelijkheid naar spe(e)l(st)ers, supporters en medewerkers.

Volgende wedstrijd Heren A

Zaterdag - 23/10/2021 - 20u30


Ploegsamenstelling en
volledige kalender


Streaming wedstrijd


Volgende wedstrijd Dames A

Woensdag - 20/10/2021 - 20u30


Ploegsamenstelling en
volledige kalender

Onze shirtsponsors



VHL-Schrijvers-Per-Persoon-Detail

Wedstrijden per persoon

Terug


 


 

Alle wedstrijden

TijdstipPloegBezoekersLocatieSchrijver
Do09/09NVT - 20u30SHEWevok St.-Joris Weert - P2HaasrodeGodfried Haeldermans
Vr10/09NVT - 20u00SHFVolley Haasrode Leuven D - P1HaasrodeEddy Verbiest
Zo12/09NVT - 18u00SDCWolvertem Sporting B - P2HaasrodeHyacinthe Symons
Vr17/09NVT - 21u00SHDVolley Haasrode Leuven CHaasrodeBart De Smet
Za18/09NVT - 20u30SDABEVO BEOBANK ROESELARE AHaasrodeHyacinthe Symons
Zo19/09NVT - 18u00SDCBerg-op Wijgmaal AHaasrodeRudy Guillaume
Zo26/09NVT - 18u00SDBBOVOC BOUWEL AHaasrodeKoenraad Fierens
Vr01/10NVT - 21u00SHCHZ 93 Hofstade-Zemst BHaasrodeEddy Van den hove
Za02/10NVT - 15u30SDDVC Feniks Haacht AHaasrodeDenis Claessens
Za02/10NVT - 16u00SDEVolleybalclub B.V.S. AarschotHaasrodeHyacinthe Symons
Za02/10NVT - 20u30SDAVBC ZANDHOVEN AHaasrodeRudy Guillaume
Zo03/10NVT - 13u30SHEVolley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos BHaasrodeRudy Guillaume
Zo03/10NVT - 18u00SHBGIMM-E WAASLAND KRUIBEKE AHaasrodeHyacinthe Symons
Vr08/10NVT - 21u00SHCVBT Machelen AHaasrodeDenis Claessens
Za09/10NVT - 20u30SDANAMUR VOLLEYHaasrodeDirk Roosen
Zo10/10NVT - 10u00JMU17Volley Thor Tervuren Haasrode
Zo10/10NVT - 13u30SDCKruikenburg Ternat BHaasrodeHyacinthe Symons
Zo10/10NVT - 18u00SDBBARBAR IXELLES VOLLEYHaasrodeKoenraad Fierens
Vr15/10NVT - 21u00SHDDavoc Lot AHaasrodePat Geysels
Vr15/10NVT - 21u00SHFVCV Leefdaal-Bertem CHaasrodeEddy Verbiest
Za16/10NVT - 16u00SDEVC Feniks Haacht BHaasrodeEddy Verbiest
Za16/10NVT - 20u30SDAVDK GENT DAMES VOLLEY BHaasrodeHyacinthe Symons
Zo17/10NVT - 13u30SHEVBT Machelen BHaasrodeDenis Claessens
Zo17/10NVT - 18u00SHBVOLLEY ETERNIT KAPELLE-OP-DEN-BOS AHaasrodeBart De Smet
Zo17/10NVT - 18u00SDCKevoc Keerbergen AHaasrodeRudy Guillaume
Wo20/10NVT - 20u30SDAVDK GENT DAMES VOLLEY BHaasrodeGodfried Haeldermans
Do21/10NVT - 20u30SHEWevok St.-Joris Weert - P2HaasrodeGodfried Haeldermans
Vr22/10NVT - 21u00SHCZuun Volleybal ClubHaasrodePat Geysels
Vr22/10NVT - 21u00SHFVBC BetekomHaasrodeEddy Verbiest
Za23/10NVT - 16u00SDESmash NeerijseHaasrodeEddy Verbiest
Zo24/10NVT - 13u30SDDLizards Lubbeek-Leuven BHaasrodeRudy Guillaume
Zo24/10NVT - 18u00SHBBW NIVELLESHaasrodeGodfried Haeldermans
Zo24/10NVT - 18u00SHGN.V.V. TienenHaasrodeDenis Claessens
Do28/10NVT - 21u00SHDVelvoc Veltem Beisem A - P2HeverleeHyacinthe Symons
Vr29/10NVT - 20u30SDCKruikenburg Ternat B - P1HaasrodeGodfried Haeldermans
Za30/10NVT - 16u00SDEWevok St.-Joris Weert BHaasrodeEddy Verbiest
Zo31/10NVT - 18u00SDBKRUIKENBURG TERNAT A - N3HaasrodeKoenraad Fierens
Za06/11NVT - 15u30SDDVBC Betekom AHaasrodePat Geysels
Za06/11NVT - 20u30SHAVBC WAREMME AHaasrodePeter / Philippe
Zo07/11NVT - 18u00SHGSmash NeerijseHaasrodeEddy Van den hove
Vr12/11NVT - 21u00SHDVBT Machelen AHaasrodePat Geysels
Vr12/11NVT - 21u00SHFVolleybalclub B.V.S. Aarschot AHaasrodeEddy Verbiest
Zo14/11NVT - 18u00SDBVOLLEY HEIST DAMESHaasrodeKoenraad Fierens
Zo14/11NVT - 18u00SHGKreg Rotselaar BHaasrodeDenis Claessens
Wo17/11NVT - 20u30SHABUDVA VOLLEYSportoasePeter / Philippe / Jappi
Vr19/11NVT - 21u00SHCKruikenburg Ternat BHaasrodeEddy Van den hove
Vr19/11NVT - 21u00SHDZuun Volleybal ClubHaasrodePat Geysels
Za20/11NVT - 16u00SDAHOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN AHaasrodeHyacinthe Symons
Za20/11NVT - 20u30SHADECOSPAN VOLLEY TEAM MENENHaasrodePeter / Jappi
Zo21/11NVT - 13u30SHEVolley OpwijkHaasrodeDenis Claessens
Zo21/11NVT - 18u00SHBCHARLEROI VOLLEYHaasrodeBart De Smet
Vr26/11NVT - 21u00SHCVCV Leefdaal-Bertem BHaasrodeEddy Van den hove
Za27/11NVT - 15u30SDDN.V.V. Tienen AHaasrodeDirk Roosen
Za27/11NVT - 20u30SHACARUUR VOLLEY GENTHaasrodePeter / Philippe
Zo28/11NVT - 13u30SDCLizards Lubbeek-Leuven AHaasrodeRudy Guillaume
Zo28/11NVT - 18u00SDBHELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE AHaasrodeKoenraad Fierens
Vr03/12NVT - 21u00SHFWevok St.-Joris WeertHaasrodeEddy Verbiest
Za04/12NVT - 14u00JMU11Lizards Lubbeek-LeuvenHeverlee
Zo05/12NVT - 18u00SDBVELVOC VELTEM BEISEM AHaasrodeKoenraad Fierens
Vr10/12NVT - 21u00SHDHZ 93 Hofstade-Zemst BHaasrodeDenis Claessens
Za11/12NVT - 15u30SDDBerg-op Wijgmaal BHaasrodePat Geysels
Za11/12NVT - 20u30SDAVAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS AHaasrodeDirk Roosen
Zo12/12NVT - 13u30SHEVC Knřdde Meise AHaasrodeHyacinthe Symons
Zo12/12NVT - 18u00SHBBRUXELLES EST VC BHaasrodeBart De Smet
Zo12/12NVT - 18u00SDCWolvertem Sporting AHaasrodeEddy Van den hove
Za18/12NVT - 00u00SHBW-111HaasrodeBart De Smet (indien zaterdag)
Za18/12NVT - 20u30SHATECTUM ACHEL AHaasrodePhilippe / Jappi
Zo19/12NVT - 18u00SHBHZ 93 HOFSTADE-ZEMST AHaasrodeBart De Smet
Vr07/01NVT - 21u00SHCVolley Haasrode Leuven DHaasrodeEddy Van den hove
Za08/01NVT - 20u30SHAKNACK ROESELARE AHaasrodePeter / Jappi
Zo09/01NVT - 13u30SHEVelvoc Veltem Beisem AHaasrodeDenis Claessens
Zo09/01NVT - 18u00SDBMORTSEL VOLLEY ANTWERPEN AHaasrodeKoenraad Fierens
Vr14/01NVT - 21u00SHDKruikenburg Ternat BHaasrodeGodfried Haeldermans
Vr14/01NVT - 21u00SHFVC Feniks Haacht CHaasrodeEddy Verbiest
Za15/01NVT - 20u30SDAFIXIT VOLLEY KALMTHOUT AHaasrodeRudy Guillaume
Zo16/01NVT - 13u30SHEVC Feniks Haacht BHaasrodeHyacinthe Symons
Zo16/01NVT - 18u00SDCZuun Volleybal Club AHaasrodeDenis Claessens
Zo16/01NVT - 18u00SHGGolazo Averbode BHaasrodeEddy Van den hove
Za22/01NVT - 15u30SDDVCV Leefdaal-Bertem BHaasrodePat Geysels
Zo23/01NVT - 13u30SHEDavoc Lot BHaasrodeRudy Guillaume
Zo23/01NVT - 18u00SDBINTERFREIGHT BRABO ANTWERP VTHaasrodeKoenraad Fierens
Zo23/01NVT - 18u00SHGLizards Lubbeek-Leuven CHaasrodeGodfried Haeldermans
Vr28/01NVT - 21u00SHDWolvertem Sporting AHaasrodePat Geysels
Za29/01NVT - 16u00SDEVCV Leefdaal-Bertem CHaasrodeEddy Verbiest
Za29/01NVT - 20u30SHALINDEMANS AALSTHaasrodePhilippe / Jappi
Zo30/01NVT - 13u30SDCGovok Cammaert Gooik VZW BHaasrodeDenis Claessens
Zo30/01NVT - 18u00SHBTOPSPORT SCHOOL VILVOORDEHaasrodeBart De Smet
Zo30/01NVT - 18u00SDDGolazo Averbode AHaasrodeHyacinthe Symons
Vr04/02NVT - 21u00SHDVCV Leefdaal-Bertem BHaasrode
Za05/02NVT - 20u30SHAVC GREENYARD MAASEIKHaasrodePeter / Philippe
Zo06/02NVT - 23u30JJU11Volley Bellingen Halle R84
Zo06/02NVT - 23u30JJU17Golazo Averbode
Za12/02NVT - 15u30SDDVCV Leefdaal-Bertem AHaasrode
Zo13/02NVT - 13u30SDCVolley Schepdaal vzw AHaasrode
Zo13/02NVT - 18u00SDBTOPSPORT SCHOOL VILVOORDEHaasrodeKoenraad Fierens
Zo13/02NVT - 18u00SHGKreg Rotselaar CHaasrode
Vr18/02NVT - 21u00SHDLizards Lubbeek-Leuven AHaasrode
Vr18/02NVT - 21u00SHFBerg-op Wijgmaal BHaasrodeEddy Verbiest
Za19/02NVT - 16u00SDEKevoc Keerbergen CHaasrodeEddy Verbiest
Za19/02NVT - 20u30SDAWEVOC WELLENHaasrode
Zo20/02NVT - 13u30SHEVC Lennik Heren AHaasrode
Zo20/02NVT - 18u00SDBMAVOC-MECHELEN AHaasrodeKoenraad Fierens
Zo06/03NVT - 18u00SHBSPORTA BRUSSELS VOLLEYHaasrode
Vr11/03NVT - 21u00SHCWolvertem Sporting AHaasrode
Zo13/03NVT - 13u30SHEVolley Schepdaal vzw AHaasrode
Zo13/03NVT - 18u00SHBC.A.P.C.I.-WBHaasrode
Vr18/03NVT - 21u00SHCKreg Rotselaar AHaasrode
Vr18/03NVT - 21u00SHFLizards Lubbeek-Leuven BHaasrodeEddy Verbiest
Za19/03NVT - 15u30SDDKreg RotselaarHaasrode
Zo20/03NVT - 13u30SDCGrivok Grimbergen AHaasrode
Zo20/03NVT - 18u00SDBVC SMASH LIER AHaasrodeKoenraad Fierens
Zo20/03NVT - 18u00SHCDavoc Lot AHaasrode
Zo27/03NVT - 18u00SDELizards Lubbeek-Leuven CHaasrodeEddy Verbiest
Vr01/04NVT - 21u00SHFVelvoc Veltem Beisem BHaasrodeEddy Verbiest
Za02/04NVT - 16u00SDESmash WilseleHaasrodeEddy Verbiest
Za02/04NVT - 20u30SDATOPSPORT SCHOOL VILVOORDEHaasrode
Zo03/04NVT - 13u30SHEAVO WemmelHaasrode
Zo03/04NVT - 18u00SHBHELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE BHaasrode
Vr08/04NVT - 21u00SHDKreg Rotselaar AHaasrode
Za09/04NVT - 15u30SDDVolanzo Landen-Zoutleeuw AHaasrode
Zo10/04NVT - 18u00SHBBRABO ANTWERP YOUTHHaasrode
Zo10/04NVT - 18u00SHGBerg-op Wijgmaal CHaasrode
Vr22/04NVT - 21u00SHCLizards Lubbeek-Leuven AHaasrode
Za23/04NVT - 16u00SDEVC Molenstede AHaasrodeEddy Verbiest
Za23/04NVT - 16u30SDBBRUXELLES EST VCHaasrodeKoenraad Fierens
Za23/04NVT - 20u30SDAV.C. ZOERSEL AHaasrode

Onze hoofdsponsors